Vítejte ve FIT Sports Clubu

Od svého založení v roce 2005 se snaží FIT Sports Club, z.s. ukázat sportovcům jejich skutečný potenciál a pomáhá jim dosáhnout svých sportovních cílů. Se zkušenými trenéry a moderními zařízeními je FIT Sports Club, z.s. tou nejlepší volbou pro vaši sportovní výuku. Naši instruktoři  pomáhají členům dosáhnout jejich cílů a snaží se vyvinout nejlepší programy sportovního výcviku přizpůsobené potřebám každého jednotlivce. Ať už jste zkušeným sportovcem nebo nováčkem ve světě sportu, FIT Sports Club, z.s. má něco pro vás. Připojte se k nám ještě dnes a odemkněte svůj vnitřní potenciál!

FIT Sports Club, z.s.

FIT Sports Club, z.s. s radostí nabízí škálu sportovních kurzů a letních táborů pro děti různého věku a dovednostní úrovně. Naše programy jsou navrženy tak, aby podporovaly zdraví, zdravé návyky a aktivní životní styl ve zábavném a podpůrném prostředí.

Sportovní kroužky a kurzy 

Nabízíme různé sportovní kurzy pro děti, včetně:

  • Futsal – Rozvíjejte své fotbalové dovednosti ve zábavném a podpůrném prostředí. Naši zkušení trenéři se zaměřují na rozvoj dovedností, strategii a týmovou spolupráci.

  • Florbal – Naučte se základy florbalu, včetně driblinku, přihrávky a střelby. Naši trenéři navrhují cvičení a hry, které pomáhají budovat dovednosti a zvyšovat sebevědomí.

  • Tenis – Připojte se k našemu tenisovému programu a naučte se základy tohoto vzrušujícího sportu. Naši trenéři vyučují základy podávání, přihrávání a úderu a pomáhají hráčům budovat individuální dovednosti a týmovou spolupráci.

  • Stolní tenis a piklebal – Náš program stolního tenisu a piklebalu je navržen tak, aby dětem učil správnou techniku úderu a strategii sportu. Naši zkušení instruktoři pracují s dětmi všech úrovní dovedností a schopností.

  • Inline bruslení – Kurzy a kroužky inline bruslení jsou vhodné pro všechny úrovně dětí od začátečníků k pokročilým.  

Sports kempy 

Naše letní tábory jsou příležitostí pro děti bavit se, zůstat aktivní a učit se novým dovednostem. Nabízíme tábory pro různé sporty, včetně:

  • Multi-Sport Camp – Náš multi-sportovní tábor umožňuje dětem vyzkoušet různé sporty, včetně fotbalu, basketbalu, volejbalu a dalších. Naši zkušení trenéři vytvářejí podpůrné prostředí, kde děti mohou získat nové dovednosti a budovat sebevědomí.

  • Olympic Camp – Náš olympijský tábor je navržen tak, aby dětem pomohl rozvíjet dovednosti v různých sportech olympijského programu prostřednictvím cvičení, her a soutěží. Naši zkušení trenéři poskytují individuální instrukce, aby každé dítě dosáhlo svého plného sportovního rozvoje.

Registrace do aktivit

Pro zapsání vašeho dítěte do jednoho z našich sportovních kurzů nebo letních táborů nás prosím navštivte na našem webu nebo nás kontaktujte přímo. Těšíme se na vaši zprávu a rádi pomůžeme vašemu dítěti dosáhnout jeho plného sportovního potenciálu.

Fotogalerie