Osobní tréninkové programy

Naši odborní instruktoři vytvářejí speciální šitý na míru tréninkové programy zaměřené na konkrétní sportovní dovednosti a cíle, maximalizující výkonnost a zvyšující celkovou fyzickou a mentální sportovní schopnost. Pomocí techniky, síly a vytrvalosti nabízíme cvičební a tréninkové metody, které pomáhají sportovcům všech úrovní zlepšit se a odemknout svůj plný potenciál. Také poskytujeme individuální lekce pro ty, kteří chtějí více osobní vedení.

Individualní tréninkové plány 

Naše tréninkové plány nabízejí odborný trénink a personalizované krátkodobé a dlouhodobé tréninkové plány pro ambiciózní mladé sportovce. Rozvíjejte dovednosti, zlepšujte techniku a zvyšujte celkový výkon ve zábavném a náročném prostředí.

Cílené individuální lekce

Získejte individuální vedení, které je přizpůsobeno vašim individuálním potřebám a cílům nejen ve tréninku, ale také během zápasů a turnajů. Naši odborní instruktoři vám poskytnou personalizovanou sportovní výuku, abyste zlepšili své dovednosti a dosáhli svého plného potenciálu ve vašem vybraném sportu. Ať už jste začátečník, který se chce naučit základy, nebo pokročilý sportovec, který usiluje o vynikání v zápasech a turnajích, naši instruktoři vytvoří přizpůsobený tréninkový program, abyste dosáhli požadované úrovně výkonnosti.

 
 
 
 

Nabídka kurzů

Trénink piklebalu

Zlepšete své dovednosti díky profesionálnímu tréninkovému vedení piklebalu, které je určeno pro hráče všech úrovní.

Výuka tenisu

Naučte se hrát tenis nebo zdokonalte svou techniku s našimi odbornými trenéry, kteří poskytují individuální lekce.

Lekce stolního tenisu

Objevte výhody stolního tenisu pro vaši mysl a tělo prostřednictvím naší široké škály osvěžujících kurzů.