Skupinový kurz míčových sportů, jako je florbal a fotbal, je ideální příležitost pro všechny, kteří chtějí aktivně trávit čas, zlepšit své dovednosti a zapojit se do týmového ducha. Naše kurzy jsou otevřené pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností, od začátečníků po zkušené hráče.

Florbal:

Florbal je rychlý a vzrušující sport, který kombinuje techniku, kondici a týmovou spolupráci. Naše kurzy florbalu nabízejí:

  1. Základy techniky: Naučíme vás základní techniky držení hole, střelby a přihrávky, abyste mohli hrát florbal s jistotou.

  2. Týmová spolupráce: Florbal je týmový sport, proto se věnujeme strategii, komunikaci a spolupráci mezi hráči.

  3. Kondiční trénink: Pomůžeme vám zvýšit vaši fyzickou kondici, rychlost a obratnost, což jsou klíčové prvky pro úspěch ve florbalu.

  4. Zábava a soutěživost: Naši instruktoři vám pomohou využít si hru a zároveň vás povzbudí k soutěži na vaší úrovni.

Futsal:

Futsal a fotbal je nejoblíbenějším sportem na světě a nabízí mnoho zábavy a příležitostí pro rozvoj dovedností. Naše kurzy zahrnují:

  1. Technika a dovednosti: Naučíme vás techniku driblování, střelby, přihrávky a další dovednosti, které jsou klíčové pro úspěch na hřišti.

  2. Taktika a strategie: Seznamujeme vás s taktikou hry, zlepšujeme vaši pozici na hřišti a učíme vás, jak spolupracovat s týmem.

  3. Fyzická příprava: Rozvíjíme vaši fyzickou kondici, vytrvalost a sílu, abyste mohli hrát na vrcholové úrovni.

  4. Soutěže a zápasy: Kurzy zahrnují i hraní zápasů a soutěže, což vám umožní uplatnit své dovednosti v reálných herních situacích.

  5. Fair play a sportovní duch: Učíme našeho hráče respektovat pravidla, fair play a týmovou morálku.

Náš cíl je poskytnout vám inspiraci, dovednosti a radost ze hry, ať už se jedná o florbal nebo futsal. Připojte se k našemu skupinovému kurzu a začněte aktivně trávit čas s vámi podobně smýšlejícími lidmi, zlepšit své sportovní dovednosti a těšit se z týmového ducha. Přijďte k nám a spojte se s vášní pro míčové sporty!