Olympic Summer Camp

Sportovní klub FIT s potěšením představuje náš olympijský sportovní kemp, svým programem navržený tak, aby dětem a mladým sportovcům poskytl příležitost učit se a rozvíjet své dovednosti v různých olympijských sportech. Náš kemp si klade za cíl propagovat zdravý a aktivní životní styl a zároveň pěstovat vášeň pro sport a povzbuzovat účastníky, aby dosáhli svého plného potenciálu.

Cíle tábora

 1. Seznámit účastníky s různými olympijskými sporty, včetně atletiky, plavání, fotbalu, basketbalu, volejbalu a dalších.

 2. Vylepšit základní dovednosti a techniky účastníků v každém sportu prostřednictvím specializovaných tréninků vedených zkušenými trenéry.

 3. Podporovat týmovou práci, sportovního ducha a soutěžního ducha mezi účastníky

 4. Seznámit účastníky o historii, pravidlech a hodnotách spojených s každým olympijským sportem.

Informace

 • Délka: Olympijský sportovní kemp bude probíhat po dobu dvou týdnů vždy posledních 14 dnů v srpnu.
 • Věková skupina: Tábor je určen pro děti a mladé sportovce ve věku od 7 do 16 let. 

 • Harmonogram: Tábor se bude konat od pondělí do pátku, mezi 8-15,30 h.

 • Místo konání: Kemp se bude konat v prostorách sportovního klubu FIT v Hradci a v Opavě.

 • Tréninky a aktivity povede náš tým certifikovaných trenérů s bohatými zkušenostmi v příslušných sportech.

 • Vybavení: Veškeré potřebné sportovní vybavení zajistí kemp.

Denní aktivity

Denní aktivity v olympijském sportovním kempu, účastníci mohou očekávat všestranný zážitek, který zahrnuje kombinaci následujících aktivit:

 1. Sportovní tréninky vedené zkušenými trenéry. Nácvik rozvoje dovedností a cvičení ke zlepšení techniky a výkonu

 2. Přátelské soutěže a miniturnaje k uplatnění naučených dovedností v soutěžním prostředí.

 3. Vzdělávací setkání o historii a významu různých olympijských sportů.

 4. Teambuildingové aktivity a skupinové výzvy na podporu spolupráce a komunikace.

Registrace

Chcete-li přihlásit své dítě do olympijského sportovního tábora, navštivte naše webové stránky [web] a vyplňte online registrační formulář. Poplatek za tábor  za účastníka, který zahrnuje všechny sportovní aktivity, výlety, stravování (oběd) a táborové tričko.

Závěr

Olympic Sports Camp od FIT Sports Club je vzrušující příležitostí pro děti a mladé sportovce, aby prozkoumali a rozvinuli své dovednosti v rozmanité škále olympijských sportů. Se zkušenými trenéry, komplexním programem a zaměřením na podporu lásky ke sportu si náš kemp klade za cíl inspirovat účastníky, aby usilovali o dokonalost a přijali olympijského ducha. Nenechte si ujít tento neuvěřitelný zážitek – přihlaste své dítě ještě dnes! V případě dotazů nebo dalších informací nás prosím kontaktujte na info@fitsports.cz nebo +420731722606.                                                                                                                 Poznámka: Sportovní klub FIT, zs si vyhrazuje právo v případě potřeby změnit rozvrh tábora, aktivity a další