Individuální sportovní trénink

Získejte personalizovanou sportovní výuku přizpůsobenou vašim cílům a schopnostem. Naši zkušení trenéři vám poskytnou individuální tréninkové plány, které vám pomohou zlepšit vaši techniku, sílu a výkonnost. Ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec, naše šité na míru programy vám pomohou dosáhnout vašeho plného potenciálu ve vašem zvoleném sportu..

Proč vyzkoušet skupinový trénink?

FIT Sports Club, z.s. je jedinečným místem kvalitní sportovní výuku. Naši zkušení trenéři a instruktoři jsou zde, aby vám pomohli dosáhnout vašeho maximálního potenciálu. Nabízíme širokou škálu sportovních výukových služeb, od individuálního a skupinového tréninku po týmový trénink a mnoho dalšího.Výhody skupinového tréninku spočívají v tom, že sportovní aktivity ve skupině mohou být motivující a zábavné. Interakce s ostatními účastníky vytváří pozitivní atmosféru a povzbuzuje k dosahování společných cílů. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte svou cestu k úspěchu!

Kombinovaný trénink

Individuální a skupinový 

Naši odborní instruktoři poskytují profesionální trénink a vedení pro mladé sportovce, aby zlepšili své dovednosti, rozvinuli týmovou spolupráci a dosáhli úspěchu ve svém vybraném sportu. Nabízíme řadu specializovaných kombinovaných programů přizpůsobených individuálním potřebám a cílům, zajistíme tak zábavný a náročný zážitek z učení pro všechny.

Nabídka kurzů

Skupinové lekce

Připojte se k našim skupinovým lekcím a dostanete se do formy pod vedením našich odborných trenérů. Vhodné pro všechny věkové zájemce různých úrovní dovedností.

Individuální tréninky

Získejte individuální tréninkové plány od našich zkušených osobních trenérů, kteří vám pomohou dosáhnout vašich sportovních cílů.