Rady a tipy

Rady a tipy

Využijte naších tipů, které Vám poradí při výběru (vybavení, sportu, aktivity).

<<< více zde >>>

ČFbU spustila kampaň za zlepšení chování rodičů   >>>

Metodika florbalu - PROČ DĚTI HRAJÍ VE TŘECH?   >>>

Rady pro zlepšení hry   >>>

Výběr pingpongového stolu   >>>

Jakou zvolit raketu?   >>>

Jaké vybrat míčky?   >>>

Víte, že je stolní tenis olympijský sport?   >>>

Zajímavosti stolního tenisu   >>>

Trocha psychologie nikoho nezabije aneb…   >>>

V čem spočívá úspěch Rebelů?   >>>

Naši partneři

Česká florbalová unie Realstick floorball Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj ČUS Sportuj s námi Opava City Česká asociace stolního tenisu MŠMT
Mapa míst našich aktivit

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Drozd s Hodným excelovali na turnaji v Brance u Opavy

Na tradičním vánočním turnaji v Brance u Opavy se neztratili ani hráči FIT Sports Club. Tradiční akce v ping-pongu proběhla v sobotu 15. prosince v sále Kulturního domu Branka u Opavy. O rekordní účast se zasloužila dobrá propagace akce, kdy přijela i řada přespolních hráčů, a také atraktivní ceny – speciálně vyrobené poháry pro první tři místa ve všech třech kategoriích – chlapci, dívky a dospělí a samozřejmě věcné ceny. Vítěz superfinále (nejlepší chlapec vs. nejlepší dívka) navíc získal hodnotnou cenu běžecký náramek.

Po úvodním zahájení starosty obce vyhlásil hlavní organizátor turnaje propozice a pravidla turnaje, načež započaly na čtyřech stolech úporné a leckdy vysoce kvalitní pingpongové bitvy. Daniel Drozd a Vilém Hodný nastoupili v kategorii žáků od začátku bylo jasné, že se určitě silné konkurence nezaleknou. Daniel prokázal větší touhu po prvenství a hned od úvodních duelů bylo zřejmé, že bude patřit k favoritům celé akce. Zaslouženě si bez ztráty kytičky došel pro zlato a Vilém Hodný se umístil na hezké bronzové příčce. Mezi děvčaty si vedla nejlépe Michaela Fenková z Vršovic, mezi chlapci tedy hradecký Daniel Drozd, který vyhrál také superfinále. Oběma hráčům gratulujeme!

10.01.2019