Rady a tipy

Rady a tipy

Využijte naších tipů, které Vám poradí při výběru (vybavení, sportu, aktivity).

<<< více zde >>>

ČFbU spustila kampaň za zlepšení chování rodičů   >>>

Metodika florbalu - PROČ DĚTI HRAJÍ VE TŘECH?   >>>

Rady pro zlepšení hry   >>>

Výběr pingpongového stolu   >>>

Jakou zvolit raketu?   >>>

Jaké vybrat míčky?   >>>

Víte, že je stolní tenis olympijský sport?   >>>

Zajímavosti stolního tenisu   >>>

Trocha psychologie nikoho nezabije aneb…   >>>

V čem spočívá úspěch Rebelů?   >>>

Naši partneři

Česká florbalová unie Realstick floorball Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj ČUS Sportuj s námi Opava City Česká asociace stolního tenisu MŠMT
Mapa míst našich aktivit

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Zlato nejúspěšnější účastnice z Thajska putuje do Opavy

Bangkok – Na Mezinárodním turnaji v Thajsku v americkém tenise se neztratila ani česká želízka v ohni a po bojovém výkonu putuje zlatá medaile včetně vítězného poháru do Opavy, zásluhou české hráčky Lenky Mišičkové z FIT Sports Clubu, která kromě prvenství ve smíšené čtyřhře získala i stříbrnou medaili v dámském deblu.

Mezinárodní turnaj, který byl charakteristický velkou účastí asijských hráčů z Thajska, Indie, Pakistánu, ale také z USA, Anglie, Francie, Rumunska, Dánska a dalších zemí světa, se hrál v hlavním městě Bangkoku. Akce, která byla rozvržená do tří dnů, předcházel čtrnáctidenní společný trénink hráček v přístavním městě Hua Hin, kde se v tamním komplexu připravovaly na vrcholné klání v hlavním městě Thajska. Nejprve začala soutěž men doubles, do jehož finále postoupila indická dvojice Atul Edward a Krishna Mantri a americko – dánská Blake Stephenson a Reino Andersen. Větší zkušenost projevila v závěrečném dějství asijská dvojice a zaslouženě vyhrála. Další den byly na pořadu soutěže women doubles, ve kterém Lenka Mišičková nastoupila se svou kolegyní Angličankou Elaine Shallcross. Ve skupinách vyhrály bez ztráty setu a přes vyřazovací boje se dostaly až do boje o prvenství, které bylo na pořadu dne v neděli. V poslední soutěži mix doubles poprvé v životě spolu nastoupila naše hráčka s domácím thajským hráčem Griangsakem Sirikongem. Zde hned v úvodu narazili na americko thajskou dvojici a bojovali až do posledního míčku až nakonec ve třech setech zaslouženě zvítězili. Tato výhra je nabudila k skvělým výkonům v dalších utkáních. Po vyhrané skupině následovaly zápasy pavouku a díky lepší strategii a taktice v koncovkách se povedlo postoupit až do závěrečného dějství. Obě finále jak dámské, tak smíšené čtyřhry byly na programu v neděli. První klání česko-thajská dvojice vyhrála 2:0 na sety a zaslouženě tak Lenka Mišičková s Griangsakem Sirikongem získali zlaté medaile a poháry. Ve druhém zápase o první místo ve dámské dvouhře, byla vidět, na naši hráčce zřetelná únava z prvního finále a i z tohoto důvodu česko-anglická dvojice Mišičková – Shallcross prohrála a tak se česká hráčka mohla radovat z druhé tentokráte ze stříbrné medaile. Další pozvání na základě tohoto úspěchu obdržela česká medailistka na turnaje v tomto roce do Finska, Itálie, Holandska a Indie.

13.04.2018