Česká florbalová unie Realstick floorball Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj ČUS Sportuj s námi Opava City Česká asociace stolního tenisu MŠMT

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Florbal turnaje

Rebels vítězi turnaje k výročí 17. listopadu

V Hradci nad Moravicí se uskutečnili dva turnaje k výročí 17. listopadu; první se uskutečnil 15. 11. 2011 a byl určen pro kategorii elévů (ročník 2001 a mladší) a druhý 29. 11. 2011 pro kategorii žáků. Obou turnajů se zúčastnilo téměř 120 žáků, kteří byli podporováni skvělým publikem. Kategorii žáků vyhrálo družstvo Rebels Hradec (T. Motyčka, D. Moravec, J. Holáň, P. Ochonský, M. Dušek, V. Hlačík, M. Balhar, L. Poláček, M. Chromják), které ve finále porazilo tým Projekt Hradec (T. Molek, L. Masiarik, R. Jaroš, T. Tatarin, D. Havlásek, L. Szczepaňski, D. Horný, L. Stuchlík, M. Pavelka, Fruhling). Třetí skončil tým Elim Opava, čtvrtí se umístili SVČ Opava a pátí ZŠ Vrchní Opava. dsc-4195-final-i.jpg Druhý turnaj byl zajímavý průběhem, ale svou kvalitu potvrdil hradecký tým Rebels I., hrající pod hlavičkou HC Slezan Opava (V. Černý, J. Fědor, K. Zamazal, O. Novotný, V. Tomsa, M. Plaček), který ve finále porazil Rebels II. hrající pod hlavičkou Hradce.

Všem zúčastněným děkujeme za účast a skvělé výkony a těšíme se na další turnaj v Opavě 12.12.2011.

12.08.2012

Rekordní počet florbalistů na VC Hradce

Velká cena Hradce ve florbale se uskutečnila v sobotu 28. dubna 2012 za velmi příznivého počasí. Děti přijely předvést své výkony a aby porovnaly své dovednosti se stejně starými kamarády. V kategorii elévů se akce účastnil rokordní počet družstev a to jedenáct, takže podle původních plánů jsme museli měnit systém soutěže – takže se hrál vyřazovací způsob. V semifinále na sebe narazili loňští vítězové z Komárova proti nováčkům Černým Orlů. Zápas byl plný zvratů, obhájci trofeje vedli 3:1, načež ke konci Orlové zabrali a utkání zdramatizovali. Rozhodovaly tak samostatné nájezdy po třech hráčích a bohužel ani první série nerozhodla. Následovala další dvojice, té se to taktéž nepovedlo a až následující nájezd byl fatální a pomohl Komárovu k postupu do finále. Zde na ně čekali hradečtí florbalisté v mix týmu pod názvem Opavští Borci, kteří procházeli turnajem bez ztráty kytičky a dokonce bez obdrženého gólu. A ani závěrečné dějství si nenechali ujít vyhráli 6:0 a zaslouženě pak převzali pohár pro vítěze.

Turnaj žáků vyhráli jednoznačně obhájci prvenství Select, když ve finále porazili Gameover ze ZŠ Otická Opava. Třetí skončili hradečtí Penguins.

Výsledky:
Elévové:

1. 1. Opavští Borci – V. Černý, Fědor, Zamazal, Novotný
  2. 2. ZŠ Komárov – J.Hřivnáč, M. Dobruš, M.Plaček, M. Novák
  3. 3. Opavští draci- Čech, Filuš, Piskoř, Gebauer

Žáci:

1. 1. New Select – M. Hartmann, T. Černý, Hartmann O., J. Hendrych, T. Prašil, J. Klement
  2. 2. Gameover – Stoniš O., Špička F., Rolný J.,Šimera J., Repček V., Hadámek J.
  3. 3. Penguins Hradec – Holáň, Motyčka, Moravec, Dušek, Kožaný, Chromjak

12.08.2012

Velká cena Hradce ve florbalu 28. dubna 2012

FSC Rebels Hradec pod záštitou Městského úřadu Hradec n. M., pořádají pro veřejnost III. ročník populárního Velikonočního turnaje ve florbalu „Velkou cenu Hradce nad Moravicí". Koná se v sobotu 28. dubna v ZŠ Hradec.

KATEGORIE: mini žáci a benjamínci (čtyřčlenná družstva), žáci (šestičlenná družstva).
PREZENTACE: 8.00 – 8.15h. žáci (11–14 let), 10.00 –10.15 h. mini žáci (8 – 10 let); 12–12,15hod. benjamínci (4–7 let).
STARTOVNÉ: 45Kč/hráče.
CENY: oceněna budou družstva na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích.
UPOZORNĚNÍ: Všichni hráči se účastní turnaje na vlastní zodpovědnost a organizátor není zodpovědný za případné škody a zranění. Organizátor neručí za případné ztráty osobních věcí během turnaje.
PARTNEŘI: Model Obaly a.s., Grada Publishing a.s
PŘIHLÁŠKY A INFORMACE: Příjem přihlášek je nejpozději do pátku 21. dubna 2012 u FSC Hradec na stránkách www.inlinesports.cz nebo na emailové adrese informace@inlinesports.cz .