Fit Sports
Projekt Evropské unie

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Příměstské tábory 2019 otevření registrace a přihlášek

Olympiáda se blíží, srpnové tábory pro děti jsou tady!

V roce 2016 jsme poprvé zažili atmosféru olympijských her v Olympijském parku Ostrava v rámci několika turnusů příměstských táborů. FIT Sports Club, jako jediná organizace v kraji měla možnost v rámci tábora Rio 2016 strávit tři krásné dny v Olympijském parku Ostrava s Olympijským vítězem z Nagana Davidem Moravcem, olympioniky a legendami ledního hokeje Malíkem, Oleszem, Černíkem, zápasníky olympioniky Krystou atd. Bohatý program od veslování, horolezectví, boxu, taekwonda, střelby, lukostřelby, atletiky, beach ringa, stolního tenisu atd. si děti nemohly vynachválit. Vše natáčela televize Polar, což mohly děti posléze shlédnout v reportáži.

Na tyto aktivity jsme pak navázali v loňském roce v rámci zimní olympiády v Pchjongčchangu, kdy se malí olympionici mohli v zimním období seznámit s dalšími novými odvětvími jako biatlon, skoky na lyžích, snowboarding, curling a další. Na tyto všechny aktivity chceme navázat i v letošním roce, který je předstupněm a přípravou na olympiádu v roce 2020 v Tokiu a seznámit děti s odvětvími, které věříme, budeme moci jako v předchozích letech vyzkoušet následně i v samotném olympijském parku. Proto jsou pro děti připraveny tyto turnusy příměstských táborů:

Příměstské tábory a kempy v Hradci nad Moravicí 2019

Po úspěchu loňských příměstských táborů „Pod olympijskými kruhy“, budou o letošních prázdninách organizován v Hradci nad Moravicí již 13. ročník táborů a kempů. Přihlásit je možné přes www stránky fitsports.cz, uprostřed kliknout na obrázek Tábory a kempy. Termíny:

„Pod olympijskými kruhy.“ – 19. – 23. 8. 2019 – pro všechny zájemce od 7 let, kteří mají rádi sport příměstský tábor v duchu olympijských her s výlety, táboráky, různorodými aktivitami.

„Sport Mix“ – 26. 8. – 30. 8. 2019 – určená pro všechny milovníky sportu od 7 let. Na zájemce čeká stolní tenis, florbal, fotbal a další aktivity. Výlety do okolí a taktéž seznámení s novými sporty piklebalem, kickbalem a dalšími. Bližší informace pak budou na: www.fitsports.cz, info@fitsports.

Příměstské tábory a kempy v Opava 2019

„Pod olympijskými kruhy.“ – 19. – 23. 8. 2019 – pro všechny zájemce od 7 let, kteří mají rádi sport příměstský tábor v duchu olympijských her s výlety, táboráky, různorodými aktivitami.


Akce je uskutečněna za podpory SMO.

14:55 @ 21.08.2019

« Previous 1 2 3 4 5 9 12 16 Next »