Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Drozd se Sedláčkem přeborníky okresu, Drozd zlatý i ve dvouhře

Na Okresním přeboru nejmladšího žactva v Darkovicích ve stolním tenisu uspěli hráči Daniel Drozd s Tadeášem Sedláčkem, kteří získali zlatou medaili ve čtyřhře a k tomuto cennému vítězství přidal další zlato Daniel Drozd ve dvouhře, čímž se kvalifikoval jako jediný zástupce okresu na krajské přebory. Drozd se Sedláčkem nastoupili k soutěži čtyřher s odhodláním bojovat o každý míček, každý cenný bod. Ve skupinách vyhráli všechny zápasy, ačkoli poslední proti domácímu týmu z Darkovic byl velmi dramatický. První set vyhráli s přehledem, ale ve druhém po úvodní ztrátě koncentrace prohrávali již 2:7 a vypadalo, že sada bude jednoznačná pro soupeře. V tomto okamžiku jsme zahlásili time out, hráči si odpočinuli a nechali si poradit, co s dalším průběhem zápasu. Postupně přinutili protivníky k vlastním chybám, ti znervozněli a najednou bylo ze zápasu drama, které stolní tenisté dotáhli do závěrečného úspěšného finiše a postupu do vyřazovacích bojů. Semifinálové klání bylo jasnou záležitostí a to už se kluci těšili na finále. A světe div se, opět narazili na nejlepší tým ze skupiny a to tým Darkovic. Finálový zápas byl velmi vyrovnaný, ale hráči FIT Sports Clubu měli větší touhu po vítězství, které jim po výhře 2:0 zaslouženě náleží.
Druhé vítězství přidal ve dvouhře Daniel Drozd. Skupinu vyhrál s přehledem, těžší boje ovšem následovaly v pavouku. Nicméně po výhrách 3:0 v jednotlivých utkáních, postoupil Daniel až do závěrečného klání o zlato. Zde narazil na domácího Kalvara, který byl houževnatým soupeřem. První set vyhrál Drozd, ve druhém celý vedl, ovšem postupně přenechal iniciativu soupeři, který klání otočil a stav byl 1:1. V další sadě získal protivník velký náskok, ale po time outu se stolní tenista FIT Sports Clubu zpamatoval a nakonec vyhrál celé klání 3:1 a získal tak nejen druhou zlatou medaili, ale i zasloužený postup na krajské přebory.