Fit Sports
logo
Projekt Evropské unie

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Čtrnáctý ročník sportovních příměstských táborů přinese mnohá překvapení

Jedinečnou šanci si o prázdninách zasportovat a zažít neopakovatelné okamžiky využily v loňském roce v desítky zájemců z Hradce, Opavy a okolí v populárních příměstských táborech Pod olympijskými kruhy a Sport Mix, které se tradičně konají v měsíci srpnu. FIT Sports Club pro letošní letní měsíce chystá několik turnusů těchto akcí a tak zájemci mohou příjemně strávit svůj volný čas a vybrat si z pestrých aktivit.

V roce 2016 děti poprvé zažili atmosféru olympijských her v Olympijském parku Ostrava v rámci několika turnusů příměstských táborů. FIT Sports Club, jako jediná organizace v kraji měla možnost v rámci tábora Rio 2016 strávit tři krásné dny v Olympijském parku Ostrava s Olympijským vítězem z Nagana Davidem Moravcem, olympioniky a legendami ledního hokeje Malíkem, Oleszem, Černíkem, zápasníky olympioniky Krystou atd. Bohatý program od veslování, horolezectví, boxu, taekwonda, střelby, lukostřelby, atletiky, beach ringa, stolního tenisu atd. si děti nemohly vynachválit. Vše natáčela televize Polar, což mohly děti posléze shlédnout v reportáži.

Na tyto aktivity pak klub navázalv rámci zimní olympiády v Pchjongčchangu, kdy se malí olympionici mohli seznámit s dalšími novými odvětvími jako biatlon, skoky na lyžích, snowboarding, curling a další. Na tyto všechny aktivity se organizátoři pokusí navázat i v letošním roce, který je předstupněm a přípravou na olympiádu v roce 2021 v Tokiu a seznámit děti s novými odvětvími. Proto jsou pro děti připraveny tyto turnusy příměstských táborů:

„Pod olympijskými kruhy.“ – 17. – 21. 8. 2020 – pro všechny zájemce od 7 let, kteří mají rádi sport příměstský tábor v duchu olympijských her s výlety, táboráky, různorodými aktivitami.

„Sport Mix“ – 24. 8. – 28. 8. 2020 – určená pro všechny milovníky sportu od 7 let. Na zájemce čeká stolní tenis, florbal, fotbal a další aktivity. Výlety do okolí a taktéž seznámení s novými sporty piklebalem, kickbalem a dalšími.

Bližší informace lze najít na www.fitsports.cz.
Přihlášky: info@fitsports.cz.

 

07.08.2020 @ 11:51