Fit Sports
logo
Projekt Evropské unie

Chcete zažít neuvěřitelné zážitky a spoustu zábavy ?

Tak právě pro Vás máme připravené následující kurzy

Neváhejte a přihlaste se na některou z aktivit

Vánoční turnaj vyhráli Montagovi a Sedláčkovi

Vánoční turnaj pro rodinné dvojice připravil pro veřejnost oddíl stolního tenisu FIT Sports Club z.s. Tradiční turnaj, byl na programu v prosinci a již několikátý ročník této akce se uskutečnil v prostorách pěkně vyzdobené tělocvičny hotelu Belaria. V letošním roce byla tato soutěž určená pro rodinné dvojice a hrálo se ve dvou kategoriích; žáci a mini žáci.
Nejdříve se utkali a o medaile bojovali hráči v kategorii žáci. O postup do finále se utkali Stařinští s Holešovými a Montagovi s Valíkovými. Úspěšnější byli Holešovi a Montagovi, kteří tak bojovali o zlaté medaile. Napínavý souboj do posledních chvil nakonec ve svůj prospěch získali Montagovi. V boji o třetí místo se lépe vedlo Valíkovým, kteří tak obdrželi bronzové medaile.
V druhé kategorii mini žáci se do boje o prvenství dostali přes vítězství nad Tomanovými Sedláčkovi a Drozdovi, kteří porazili Hrbáčovy. Boj o zlaté medaile byl jak podle rčení každý chvilku, tahá pilku, a šťastnější na konci byli Sedláčkovi, kteří tak slavili zasloužené vítězství. Třetí místo výhrou nad Hrbáčovými získali Tomanovi.

Výsledky turnaje rodinných dvojic:
Kategorie žáci:

 1. Montagovi
 2. Holešovi
 3. Valíkovi
 4. Stařinští
 5. Klímkovi


Kategorie mini žáci:

 1. Sedláčkovi
 2. Drozdovi
 3. Tomanovi
 4. Hrbáčovi
 5. Bernátovi
 6. Petzuchovi

26.05.2019 @ 08:14